Aktualności


Zgłoszenia gołębi do wystaw


Dodano 11 listopada 2019 o godz. 08:42

Do dnia 18.11 proszę o informację, które gołębie spośród kwalifikujących się do wystaw chce hodowca zgłosić.


Wystawy


Dodano 2 listopada 2019 o godz. 11:43

Gołębie młode dla wszystkich sekcji i dorosłe dla sekcji Brzeziny i Koluszki kwalifikujące się do wystaw dostępne w zakładce dokumenty i po kliknięciu TUTAJ


Wręczenie nagród - oddział


Dodano 23 października 2019 o godz. 18:10

Oddziałowe zakończenie sezonu i wręczenie nagród odbędzie się dnia 23 listopada 2019r. w restauracji Natalia w Natolinie. Początek o godzinie 17:00.


Wyniki goł. młode + WYSTAWY


Dodano 2 października 2019 o godz. 13:06

      ZESTAWIENIE ZBIORCZE NOWE MP MLODE :
ÚÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄż
łNr Hł Nazwisko Hodowcy     łKonkł   GMP   łDRł
ĂÄÄÄÄĹÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄĹÄÄÄÄĹÄÄÄÄÄÄÄÄÄĹÄÄ´
  242-FRASZCZYK TOMASZ        22    850.26  *

  234-KACPERSKI ALAN          21    776.26  *
  236-KACPERSKI CEZARY        20    751.90  *

  101-ARMACKI MAREK_________  10    361.60  
  102-BARTNICKI MARCIN______  18    634.61  
  105-DZIUBEK ZBIGNIEW______   5    170.94  
  109-PASTUSZKA HENRYK         5    174.06  
  111-JANECZEK JACEK________   5    186.80  
  119-LOBA MAREK SLAWOMIR      7    241.90  
  121-MALESA EUGENIUSZ______   7    250.46  
  123-LEWANDOWSKI ADAM         9    323.28  
  129-ROJEK RYSZARD_________  19    681.32  
  135-WALCZAK GRZEGORZ______   5    176.13  
  138-WISNIEWSKI WOJCIECH___   9    315.73  
  139-MROCZEK WIESLAW          5    169.02  
  147-DZIEDZINSKI GABRIEL      3    108.26  
  149-LIS PAWEL               16    577.95  
  201-ZIELINSKI DAMIAN        11    402.30  
  203-CERON MARIUSZ           17    610.98  
  206-FLISIAK MIECZYSLAW      11    385.31  
  210-JAGIELSKI CYPRIAN       10    359.49  
  214-KACPERSKI KRZYSZTOF     18    674.04  
  215-JOZWIAK ROMAN           11    398.48  
  223-NOWAK DARIUSZ           12    427.39  
  224-WITCZAK MARIUSZ          8    296.23  
  233-KAZMIERCZAK DARIUSZ      7    253.88 
  304-KABAT WALDEMAR________   5    180.42  
  306-LABUCH ROMAN__________   8    292.12  
  310-MISKIEWICZ ANDRZEJ____  18    666.01  
  312-POBORCZYK PIOTR_______  18    649.18  
  316-GABARA TOMASZ            6    200.89  
  317-FRELIGA KRZYSZTOF       16    581.11  
  318-WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ   9    298.84  
  319-GRABOWSKI DAMIAN        13    451.74  
  323-SZWARC MAREK            17    604.98  
  327-SWINOGA KRZYSZTOF       20    717.31  
  328-ZIETARA ZDZISLAW        18    659.71  
  330-SALA ANDRZEJ             7    239.05

DERBY:

--------+---------------------------+-----------------------+------------+
Nrk Hod.| Nazwisko i Imie Hodowcy   |  Coefficjent Hodowcy  | Konk. Hod. |
--------+-----------------+---------+-------+-------+-------+-------+----+
Nrk Gol.| Obraczka Rodowa |Coef.|   Coef[1]|Coef[2]|Coef[3]|Coef[4]|Coef[5
--------+-----------------+---------+-------+-------+-------+-------+-----
    242 - FRASZCZYK TOMASZ          - coefficjent =   30,51 - konk. =  4
 242007 - PL-DE-19-616877 -30,51 =   1,75|  95,70|   2,08|  13,76|  12,92|
    201 - ZIELINSKI DAMIAN          - coefficjent =  496,68 - konk. =  4
 201003 - PL-DE-19-617954 -496,68 = 158,43| 134,84|  57,29|       | 146,12

 234 - KACPERSKI ALAN               - coefficjent =  394,11 - konk. =  4
 234005 - PL-DE-19-667354 -394,11 = 45,22| 119,10|       | 104,54| 125,25|

Gołębie kwalifikujące się do wystaw dostępne w zakładce dokumenty i po kliknięciu TUTAJ (na razie goł. młode, dorosłe dodam w najbliższym czasie, są to pliki na samym końcu zabiezpieczone hasłem)
 


 


Odjazdy kabin Loty Gołębi Młodych


Dodano 20 sierpnia 2019 o godz. 11:01

Plan lotów wraz z godzinami odjazdu kabin na loty gołębi młodych znajduje się w zakładce

PZHGP > Dokumenty i po kliknięciu tutaj


DERBY


Dodano 31 lipca 2019 o godz. 00:54

Hodowców, którzy chcą wziąć udział w ogólnopolskiej rywalizacji gołębi młodych na obrączkach DERBY, proszę aby zgodnie z regulaminem "15"-stke gołębi młodych na obrączkach DERBY umieścili jako pierwszą na spisie gołębi młodych, następnie zgodnie ze spisem wprowadzili ją do zegarów ESK oraz sporządzili dodatkowy spis tylko tych 15 gołębi, który znajduję się do pobrania w zakladce dokumenty i TUTAJ


DERBY


Dodano 30 lipca 2019 o godz. 12:19

Hodowców, którzy chcą wziąć udział w ogólnopolskiej rywalizacji gołębi młodych na obrączkach DERBY, proszę aby zgodnie z regulaminem "15"-stke gołębi młodych na obrączkach DERBY umieścili jako pierwszą na spisie gołębi młodych, następnie zgodnie ze spisem wprowadzili ją do zegarów ESK oraz sporządzili dodatkowy spis tylko tych 15 gołębi, który znajduję się do pobrania w zakladce dokumenty i TUTAJ


Wyniki w kategoriach


Dodano 29 lipca 2019 o godz. 14:19

ÚÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄż
ł Nr Hod. - Nazwisko i Imi© ł Kat. A  ł Kat. B  ł Kat. C  ł Kat. M  ł Kat. R  ł
ĂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄĹÄÄÄÄÄÄÄÄÄĹÄÄÄÄÄÄÄÄÄĹÄÄÄÄÄÄÄÄÄĹÄÄÄÄÄÄÄÄÄĹÄÄÄÄÄÄÄÄÄ´
ł 101-ARMACKI MAREK_________ł1377.02??ł 961.71??ł1019.35??ł         ł         ł
ł 115-SWINIARSKI MARIUSZ    ł 964.01OKł         ł         ł 698.65OKł         ł
ł 119-LOBA MAREK SLAWOMIR   ł1281.92OKł         ł         ł         ł         ł
ł 147-DZIEDZINSKI GABRIEL   ł1411.75OKł         ł         ł         ł         ł
ł 148-JANOWSKI MAREK        ł2046.38??ł1552.14??ł         ł         ł         ł
ł 206-FLISIAK MIECZYSLAW    ł 552.47OKł 992.73??ł 650.33??ł 387.38??ł         ł
ł 214-KACPERSKI KRZYSZTOF   ł1087.88OKł         ł         ł         ł         ł
ł 217-KOSIELSKI JACEK       ł 891.00OKł         ł1540.14OKł         ł         ł
ł 223-NOWAK DARIUSZ         ł 601.40??ł 405.83??ł 503.20??ł         ł         ł
ł 232-GLUSZEK TOMASZ        ł1028.46OKł         ł         ł         ł         ł
ł 236-KACPERSKI CEZARY      ł1549.74OKł         ł         ł         ł         ł
ł 327-SWINOGA KRZYSZTOF     ł1433.24OKł         ł         ł         ł         ł

 

      ZESTAWIENIE ZBIORCZE GMP :
ÚÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄż
łNr Hł Nazwisko Hodowcy     łKonkł   GMP   łDRł
ĂÄÄÄÄĹÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄĹÄÄÄÄĹÄÄÄÄÄÄÄÄÄĹÄÄ´
  101-ARMACKI MAREK_________  32   1638.61  *
  102-BARTNICKI MARCIN______   7    283.90  
  105-DZIUBEK ZBIGNIEW______   2     98.21  
  110-JADCZAK MICHAL GRZEGOR   4    187.62  
  111-JANECZEK JACEK________  15    710.71  
  114-KOWALSKI CZESLAW______  30   1466.33  
  115-SWINIARSKI MARIUSZ      30   1487.05  
  116-KRAKOWIAK ROBERT        12    526.76  
  117-KRAKOWIAK ANDRZEJ_____  16    805.03  
  118-KRASKA JAN____________   2    105.00  
  119-LOBA MAREK SLAWOMIR     31   1526.90  
  121-MALESA EUGENIUSZ______  26   1333.98  
  123-LEWANDOWSKI ADAM        20    912.73  
  129-ROJEK RYSZARD_________  19    920.64  
  134-SZCZESEK DARIUSZ______   1     37.67  
  137-WISNIEWSKI ARTUR______  14    784.08  
  138-WISNIEWSKI WOJCIECH___  21    973.67  
  147-DZIEDZINSKI GABRIEL     32   1589.74  
  148-JANOWSKI MAREK          30   1447.71  
  149-LIS PAWEL               11    481.58  
  201-ZIELINSKI DAMIAN        22   1032.03  
  203-CERON MARIUSZ           10    521.21  
  204-DRUZKA TOMASZ            2     68.87  
  206-FLISIAK MIECZYSLAW      33   1667.19  *
  208-GOS TOMASZ               4    162.31  
  214-KACPERSKI KRZYSZTOF     30   1508.50  
  217-KOSIELSKI JACEK         33   1681.36  *
  222-MARCZAK ROBERT           7    257.47  
  223-NOWAK DARIUSZ           30   1535.42  
  224-WITCZAK MARIUSZ          5    266.80  
  225-OWCZAREK ROMAN           1     34.31  
  226-ADAMCZEWSKI ARTUR        7    248.80  
  232-GLUSZEK TOMASZ          32   1639.05  *
  234-KACPERSKI ALAN           7    281.59  
  236-KACPERSKI CEZARY        27   1323.24  
  241-MARCZAK MIROSLAW        11    423.82  
  242-FRASZCZYK TOMASZ        19    910.59  
  243-SITEK ADAM               4    183.34  
  302-BARTLOMIEJCZYK KRZYSZT  12    564.85  
  303-FIDOR JAN_____________   5    294.75  
  306-LABUCH ROMAN__________  21    966.25  
  309-RYDLEWSKI MARIUSZ       18    845.70  
  310-MISKIEWICZ ANDRZEJ____  20    937.36  
  312-POBORCZYK PIOTR_______  19    830.92  
  314-SKIBINSKI TOMASZ______  16    770.72  
  317-FRELIGA KRZYSZTOF       28   1431.57  
  319-GRABOWSKI DAMIAN        11    478.92  
  320-OLCZYK ZBIGNIEW_______   2     94.47  
  323-SZWARC MAREK            17    787.01  
  326-RYBINSKI SEBASTIAN       4    184.85  
  327-SWINOGA KRZYSZTOF       28   1304.12  
  330-SALA ANDRZEJ             5    221.35  
  331-GRABOWSKI SEBASTIAN     10    452.98

 ZESTAWIENIE ZBIORCZE IM :
ÚÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄż
łNr Hł Nazwisko Hodowcy     łKonkł   IM    łDRł
ĂÄÄÄÄĹÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄĹÄÄÄÄĹÄÄÄÄÄÄÄÄÄĹÄÄ´
  101-ARMACKI MAREK_________  18   1095.295  *
  102-BARTNICKI MARCIN______   3    529.505  
  111-JANECZEK JACEK________   3    230.159  
  114-KOWALSKI CZESLAW______   6    404.080  
  115-SWINIARSKI MARIUSZ       3    154.372  
  119-LOBA MAREK SLAWOMIR      3    211.466  
  129-ROJEK RYSZARD_________   3    188.643  
  138-WISNIEWSKI WOJCIECH___   3    221.366  
  147-DZIEDZINSKI GABRIEL      6    272.387  
  148-JANOWSKI MAREK          12   1343.116  
  201-ZIELINSKI DAMIAN         3    215.303  
  206-FLISIAK MIECZYSLAW      15   1343.940  
  217-KOSIELSKI JACEK         18   1268.885  *
  222-MARCZAK ROBERT           3    177.028  
  223-NOWAK DARIUSZ           12    455.395  
  232-GLUSZEK TOMASZ           9    700.307  
  236-KACPERSKI CEZARY         3    183.333  
  242-FRASZCZYK TOMASZ         6    492.750  
  314-SKIBINSKI TOMASZ______   3    278.152  
  317-FRELIGA KRZYSZTOF        3    242.857  
  323-SZWARC MAREK             3    392.810  
  327-SWINOGA KRZYSZTOF        9    962.654  

 


Zapis obrączek "Derby" w zegarach ESK


Dodano 29 lipca 2019 o godz. 13:50

Zapis obrączek "Derby" w zegarach ESK

 

Tauris:
PL-19-123456       dla 6 znakowej obrączki
PL-DE-19-123456 dla 6 znakowej obrączki
L-19-1234567       dla 7 znakowej obrączki

Benzing:
PL-00-19-123456   dla 6 znakowej obrączki
PL-19-123456       dla 6 znakowej obrączki
PL-00-19-1234567 dla 7 znakowej obrączki
PL-19-1234567     dla 7 znakowej obrączki

Unikon:
PD-19-0123456 dla 6 znakowej obrączki
PD-19-1234567 dla 7 znakowej obrączki

Bricon:
PD-19-123456 dla 6 znakowej obrączki
PD-19-1234567 dla 7 znakowej obrączki

Vizion:
PD-19-0123456 dla 6 znakowej obrączki
PD-19-1234567 dla 7 znakowej obrączki

Mega:
PL19-0123456 dla 6 znakowej obrączki
PL19-1234567 dla 7 znakowej obrączki

AMC:
PL-19-123456 dla 6 znakowej obrączki
PL-DE-19-123456 dla 6 znakowej obrączki

PL-19-1234567 dla 7 znakowej obrączki
PLDE-19-1234567 dla 7 znakowej obrąc


Spisy gołębi młodych


Dodano 26 lipca 2019 o godz. 07:37

Spis do pobrania po kliknięciu tutaj i w zakładce PZHGP > Dokumenty dokumenty.


Loty próbne gołębi młodych


Dodano 19 lipca 2019 o godz. 21:29

Plan lotów próbnych gołębi młodych:

 

Data Miejscowość Odjazd kabin
15.08 Zduńska Wola w dniu lotu: Głowno 4:00, Koluszki 5:00, Brzeziny 6:00
19.08 Sieradz 18.08:          Głowno 20:00, Koluszki 21:00, Brzeziny 22:00

 

Plan lotów konkursowych gołębi młodych w zakładce Plan Lotów.


Spisy gołębi młodych


Dodano 19 lipca 2019 o godz. 21:20

Spisy gołębi młodych należy dostarczyć do skarbników sekcji do dnia 03.08.


Zmiana daty lotu próbnego dla sekcji Brzeziny i Koluszki


Dodano 10 kwietnia 2019 o godz. 06:18

Uwaga! Pierwszy lot próbny odbędzie się 16.04 (wtorek), odjazd kabiny godz. 6:00 Koluszki, 7:00 Brzeziny. Miejsce wypuszczenia: Poddębice. Sekcja Głowno i drugi lot próbny zgodnie z wcześniejszym komunikatem.

OGŁOSZENIE: Sprzedam gołębie młode


Dodano 31 marca 2019 o godz. 21:32

Ogłoszenie od jednego z hodowców oddziału:

Sprzedam około trzydziestu gołębi młodych. Telefon kontaktowy: 693 696 357


Loty próbne


Dodano 31 marca 2019 o godz. 21:29

Loty próbne:

 

1. 17.04 2019 (środa) Poddębice

Odjazd kabiny: Głowno 5:00, Koluszki 6:00, Brzeziny 7:00

2. 20.04.2019 (sobota) Dąbie

Odjazd kabiny: Głowno 5:00, Koluszki 6:00, Brzeziny 7:00


Wydruk spisów z zegarów


Dodano 25 marca 2019 o godz. 11:01

W sobotę 30.03 o godzinie 16:00 w świetlicy wiejskiej w Katarzynowie (biały budynek obok domu kolegi Jana Fidora) odbędzie się zebranie sekcji Koluszki, podczas którego przeprowadzimy wydruk spisów z zegarów przez tzw. skrzynkę. Proszę o zabranie zegara z wprowadzonym spisem. (Dotyczy tylko zegarów Tauris).

Zebranie przedlotowe


Dodano 19 marca 2019 o godz. 10:48

Zebranie przedlotowe przed sezonem gołębi dorosłych odbędzie się 30.03 o godzinie 18:00 w budynku przy ulicy św. Anny 57 (wejście od podwórza).


Spisy gołębi dorosłych


Dodano 13 marca 2019 o godz. 19:14

Proszę o dostarczenie spisów gołębi dorosłych sporządzanych na przygotowanych do tego drukach do końca marca. Spis musi być podpisany i podstemplowany przez Lekarza Weterynarii. Spisy (w dwóch egzemplarzach) należy dostarczyć osobiście do skarbników sekcji

 


Zmiany


Dodano 27 lutego 2019 o godz. 15:45

Do oddziału dołączyła Sekcja nr 2 - Głowno. Witamy w naszych szeragach. Zmianom uległ Plan Lotów i skład Zarządu. Zapraszamy do wglądu.


Walne zebranie


Dodano 10 lutego 2019 o godz. 14:07

Walne zebranie sprawozdawcze-wyborcze oddziału odbędzie się 24.02.2019 o godzinie 14:00 (drugi termin: 15:00)w budynku przy ulicy św. Anny 57 (wejście od ulicy). Obecność obowiązkowa.



Poprzednia  Następna

Strona: 1 z 6
Gołębie Hodowcy Ogłoszenia Strony PZHGP - serwis dla hodowców gołębi ©2008 mojegolebie.pl